Torutööd Saaremaal ja väikesaartel

Vee ja kanalisatsiooni süsteemide, ventilatsiooni ning küttesüsteemide ehitus ja hooldus. Biopuhastite ja vesiõhk soojuspumpade paigaldus.

Usaldusväärne

Kiire teostus

Soodne hind

Meie teenused

Vee ja kanalisatsiooni süsteemide ehitus ja hooldus

Vee- ja kanalisatsiooni ehitamisel on väga oluline silmas pidada hoone ülesehitust ja iseärasusi. Pakume torutöid Saaremaal nagu veefiltrite kontrolli ja puhastamist või vahetamist; veepehmendi kontrolli; veemõõtjate taatlemist, torustike korrasoleku kontrolli; veesurve, pumplate ja äravoolutrappide kontrolli jne.

Küttesüsteemide ehitus ja hooldus

Keskkütet peetakse iseenesest toimivaks hooneosaks, aga tegemist on keerulise süsteemiga ja nõuab palju hooldust ja tähelepanu. Meie pakume katlamajades, soojussõlmedes ning keskküttesüsteemides hooldus- remont- ja seadistustöid.

Küttesüsteemide ehitus ja hooldus

Vivamus placerat orci ac mollis vestibulum. Donec tempor fringilla neque, sed ultricies dui lacinia sagittis. Integer orci diam, maximus non condimentum eu, ultricies nec turpis. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Donec viverra turpis at sapien placerat efficitur. In condimentum metus nibh, ac bibendum mauris aliquet at. Sed semper augue arcu, vel vehicula leo semper ac.

Ventilatsiooni ehitus ja hooldus

Kaasaegsed kütte- ja kliimaseadmed ei saa läbi ilma ventilatsioonita. Ventilatsiooni renoveerimine teostatakse tavaliselt vastavalt projektidele. Üldjuhul paigaldatakse torustikud katusele, fassaadile. Kasutatakse nii metallist kui ka plastikust kanaleid.

Biopuhastite paigaldus

Reoveepuhastite puhul on oluline korrektne nõuetekohane paigaldus. Aladel, kus põhjavesi on kaitsmata või kergelt kaitstud peab paigaldama biopuhasti. Biopuhasti plussiks on tunduvalt paremad puhastustulemused, mistõttu võib biopuhastist puhastatud vett suunata ka kraavi ja veekogusse.

Biopuhastite paigaldus

Nam dolor mauris, dignissim quis euismod in, semper vel enim. Etiam bibendum dapibus lorem vehicula euismod. Curabitur malesuada rutrum ullamcorper. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer eu, torutööd saaremal, dapibus sem, vitae auctor lacus. Pellentesque eget libero sed ligula posuere egestas sit amet sit amet nibh. 

Maakütte soojuspumpade paigaldus

Maakütte soojuspump on keskkonnasõbralik ja võimekas. Pakume soojuspumpa koos paigaldusega Saaremaal. Õhksoojuspumba paigaldamine ise võib tuua kaasa palju riske, seega soovitame jätta see töö spetsialistidele.

Võta meiega ühendust

Helista

+372 5784 8098

Kirjuta

martin@matulen.ee